Váš mobil si zaslouží kvalitní ochranu

Každý z nás už ve svém životě poškodil svůj mobil. Jsou dokonce takoví ničitelé, kteří mají na svědomí několik kousků do roka. To se týká především teenagerů, kterým jejich “miláčci” často padají z rukou, a dále profesí, ve kterých je ztížené pracovní prostředí, jako stavby, kovozpracující dílny a další odvětví, kde jistě už také mnoho mobilů vzalo za své. Proto abyste svůj nový mobil dokonale ochránili je zde pouzdro na mobil huawey p20 lite, které je zde i pro telefony, jež už sice něco pamatují, ale stále jsou funkční. Životnost jim prodloužíte pořízením stylového pouzdra, která jsou v naší nabídce zastoupena ve všech kategoriích. Dvě dívky s mobilem v ruceVyberou si zde jak dámy, tak i pánové a nezapomněli jsme ani na dětskou klientelu. Právě pro děti jsou tu zastoupenapouzdra s motivy soviček, poníků a koček, jež zaujmou spíše malé slečny, ale pro chlapce je zde zajímavý model v černém provedení s vtipným varovným anglickým nápisem “nedotýkej se mého telefonu”! Jejich maminky jistě uchvátíkrásné romantické motivy mandaly, květin, stromů a motýlů. Pánové budou pravděpodobně volit klasičtější
a praktické vzory i barvy. Nabízí se černá, nebo hnědá klasika, se silikonovou kapsičkou na vnitřní straně, do které lze například umístit kreditní kartu.Naleznete zde i maskáčovou variantu. U všech modelů jsou samozřejmostí výřezy pro konektory a fotoaparát, a také magnetické zapínání. telefonující žena- dělnice s přilbou na hlavěPouzdra ochrání telefon při případných pádech, poškrábání a částečně i proti prachu. Navíc mu dodají zajímavý a nevšední vzhled. Lze je také využít jako praktický stojánek.
Vzhledem k cenovému rozpětí těchto pouzder (od 198,- do 298,- korun), zde vybere skutečně každý a jsou například vhodným typem vánočního, nebo narozeninového dárku, který potěší každého.
Nečekejte s nákupem na předvánoční hektickou dobu a objednávejte už nyní!