Pořiďte si antivir

V dnešní době zaplavují nejrůznější webowé stránky velké množství bannerů, z niž určité množství stránek je právě infikováno trojskými koni nebo nějakými jinými viry. Troufáme si říci, že Internet je zaplaven doslova celý takovými infikovanými soubory, proto byste měli být, co nejobezřetnější, protože nikdy nevíte, co se může stát zrovna vám.
tři zámky
Proti takovým hackerským útokům skrz určité webowé stránky, prakticky nelze zabránit, můžete je pouze po útoku viru na váš počítač ho detekovat a pomocí antivirového programu zneškodnit. Nejlepší prevencí, tak zůstává vůbec nenavštěvovat, jakýmkoli způsobem infikované webowé stránky a prostě se jim vyhnout, ale mnohdy to nejde, tak  právě proto byste si měli kvalitní antivir pořídit, protože vám to ušetří čas a peníze. A proto mi se zde na základě recenzí pokusíme vám nějaké doporučit.

Antiviry:

       I.            Avast – Dokáže naplánovat test a následně zlikvidovat jakýkoli škodlivý soubor. Celkem snadno se ovládá, ovšem má nízkou testovací rychlost, mohl by mít více funkcí, náchylný na sebemenší změnu na Internetu, s čímž souhlasí mnohokrát neopodstatněné hlášení o detekci viru.
 
    II.            Eset – Velice kvalitní antivir. Přichází na téměř na všechny škodlivé soubory a stránky na Internetu a likviduje je eliminuje viry jednoho po druhém. Nabízí možnost blokovat vybrané výměnné média a tím ochránit úložiště s osobními informacemi. Je k dostání také ve verzi pro Windows v mobilu.
 online bezpečnost
 III.            Kaspersky – Taky to je kvalitní Antivirus. Nabízí kontrolu všech webových stránek, od sociálních sítí, až po ochranu vašeho internetového bankovnictví. U nejnovější verze pro rok 2017 je dostupný také program kontrolující aktivitu dětí na sociálních sítích atd.
 
 IV.            Comodo – Stejně jako již zmiňované antiviry Comodo zjistí a odstraní velké množství škodlivých souborů. Obsahuje například aplikaci pro kódování Wi- fi, režim Defence +, který izoluje vir po rozkliknutí webové stránky tak rychle, že vir nestihne zaútočit na váš počítač a mnoho dalších vychytávek.
 
Je to jen na vás, čím si ochráníte svoje soukromí a celý počítač, jenom kupujte rychle, virů neustále přibývá a řada webových stránek vás může nepříjemně překvapit.

Publikováno v Www