I vy můžete mít tučné bankovní konto

Mnoho opravdu bohatých lidí získalo svůj majetek tak, že byli ve správnou dobu na správném místě. Že dokázali rozpoznat zajímavou obchodní příležitost ve chvíli, kdy byla na svém počátku. Měli jistě na své straně i štěstí, ale především měli chuť riskovat a nebáli se vyzkoušet něco nového. Podobnou příležitost dnes slibují kryptoměny. Obchodování s nimi i jejich vlastnictví už se stává běžnou praxí u mnoha řadových občanů. Kryptoměny už dávno nejsou něčím, co by se týkalo jen hrstky nadšenců z oblasti IT technologií.

časová koncepce

Můžete na burzu

Nakoupit levně a prodat o něco dráž. Ano, opravdu obchod s kryptoměnami nevyžaduje žádné další znalosti a zkušenosti než řídit se tímto pravidlem. Problém však nastává ve chvíli, kdy musíte rozpoznat správný okamžik pro nákup a následně pro prodej. Myslíte si, že kurz už nemůže klesnout více, a proto nakoupíte. A za tři dny je hodnota měny třetinová. Nebo prodáte v době, kdy myslíte, že je cena nejvyšší a druhý den, byste mohli utržit dvojnásobek. Ano, volatilita kurzu představuje obrovský prostor pro zajímavé zisky, má však i svá rizika. Kdo se rozhodne pro obchodování s kryptoměnou, měl by investovat vždy jen tolik peněžních prostředků, které si může dovolit ztratit. Registrace na některé ze světových burz je velmi rychlá, je třeba jen několik osobních dokladů pro ověření totožnosti.

digitální matice

Zisky bezpečněji

Protože obchodování s kryptoměnami vyžaduje mnoho času stráveného před monitorem počítače, rozhodla se jít celá řada lidí zcela jiným směrem. Stali se těžaři. Zakoupili si například ltc miner. Těžba litecoinu je investicí, která se vám v budoucnu vyplatí. Hodnota litecoinu může být v budoucnu několikanásobkem současné prodejní hodnoty. Litecoin se vyplatí vytěžit a pak držet ve své elektronické peněžence až do chvíle, kdy vzroste jeho hodnota. Jak vysoko litecoin prodáte je jen na vašem rozhodnutí.