Zvolte si IBC


Na tom, že se musí leccos při skladování a přepravě nejprve opatřit žádoucím obalem, není vůbec nic divného. To dá zdravý rozum. Jenže zatímco snad každý člověk ví, že je tu obvykle obalový materiál potřeba, ne všichni vědí i to, který obal že je zrovna ten pravý. A to bývá špatné, protože ti, kdo pochybí při volbě obalu, mohou uškodit tomu přepravovanému, a to pak pochopitelně vede ke škodám.

Každý by tedy měl vždy vzít v potaz to, jaké má to přepravované vlastnosti a nároky, a pak by se měl zajímat o tu nejlepší volbu obalu. A co si vybrat například pro tekutiny, dejme tomu tekuté potraviny, nápoje nebo kosmetiku? Nesporně dobrou volbou je tu IBC kontejner 1000l. Jistě, možná by se daly využít třeba i nějaké barely, sudy nebo skleněné obaly, ale když se podíváte právě na onen zmíněný kontejner a jeho vlastnosti, určitě dospějete k závěru, že ten má své zaručené přednosti.

žlutý kontejner

Je tu určitě plusem to, že je takový kontejner pevný a odolný. To dá rozum. Ale neméně zásadní je tu i to, že má tento skvělé úchopové vlastnosti, že se dá jednoduše skládat a rozkládat a tím pádem lze případně měnit a recyklovat jenom poškozené díly a není třeba rovnou likvidovat vše. Což je pochopitelně prospěšné nejen majiteli takového kontejneru, ale i přírodě.

A díky tomu, že lze takový kontejner i lehce čistit, je tento ideální i pro opakované využití.

plastové nádoby

To, co se do takového kontejneru naloží, je tedy uchráněno před všemi nežádoucími vnějšími vlivy a možnými škodami. A ať už se v něm převážejí potraviny, farmaceutika nebo nerizikové tekuté chemikálie, lze se spolehnout na to, že vše dorazí maximálně bezpečně a pohodlně tam, kam to dorazit má.

A tak využívají dopravci takový skládací plastový kontejner náramně rádi. Prokazuje jim totiž právě takové služby, jaké jen tak nějaké jiné obaly nabídnout nedokážou.