Zuby pěkně u sebe

Naše ústa používáme denně, a to při různých činnostech. Nejen naše rty, ale i zuby nám umožňují mluvit, jíst, smát se a náš úsměv rozdávat všem lidem, kteří si ho zaslouží. Abychom se za něho nemuseli stydět, ale naopak – ukázali naše zuby v celé jejich kráse, musíme se postarat o to, aby byly opravdu ukázkové.
• A právě k tomu nám ve velké míře pomůžou rovnátka.
fixní rovnátka

Touha po vašich vlastních rovnátkách

Když už jste se odhodlali k tomu, že si bez ohledu na to, kolik vám je let necháte na vaše zuby nasadit něco, co vám jich pomůže srovnat k sobě, máte jistě i představu o tom, kterým z nich dáte přednost. Mezi největší klasiku, která se už po dlouhé roky nosí a nemění – patří fixní rovnátka, která tak jako pokrok, postupně vylepšila svůj design. Vybrat si můžete i barevné provedení gumiček nebo si nechat udělat taková, která zakryjí vaše zuby jedním drátkem.
• K absolvování ortodontické léčby však nestačí mít představy o tom, co se vám líbí, ale je nutné podstoupit vyšetření, kdy vám zkušený odborník doporučí taková, se kterými by byla vaše léčba nejúčinnější.
To, jak dlouho bude trvat vaše léčba závisí na mnoha faktorech, které nelze obecně přiblížit vašemu případu. Zpravidla se však jedná o pár let nošení a dle stavu vašeho chrupu můžete už později nosit pouze taková, která si vložíte do úst na noc.
Všechny důležité a přesné informace vám však sdělí příslušný odborník.
krásné zuby ženy

Nejsou žádnou ostudou ani pro starší generaci

Je pochopitelné, že si fixních rovnátek na vašich zubech všimne každý. To ovšem neznamená, že je to špatně. Chytrý člověk totiž ví, za jakým účelem jich nosíte a je opravdu obdivuhodné vidět, že se pečlivě staráte o váš zevnějšek, ke kterému patří i hezký rovný chrup.
Neodkládejte tedy návštěvu a první konzultaci u ortodontisty, který vám pomůže společně s dodržováním dentální hygieny dopracovat se k výsledkům nádherného úsměvu, kterým se budete moct chlubit všem okolo, a to jenom díky tomu, že jste vsadili na dnes už běžnou záležitost, jakou jsou rovnátka.