Zábradlí jako základní prvek ochrany

Investovali jste do nového moderního schodiště, a nyní řešíte, jakým způsobem zajistit maximální bezpečnost při jeho používání? Nejoptimálnější je samozřejmě investovat do kvalitního zábradlí. Právě zábradlí na schodiště http://www.kmkdesign.cz/zabradli.php patří mezi základní bezpečnostní prvek, který vám nejenom zajistí maximální bezpečí při každodenním používání schodiště, ale který vám také samotnou chůzi po schodech značně usnadní a zpříjemní. Určitě se do tohoto prvku vyplatí investovat.
schodiště v obýváku
Rozmanité materiály pro větší různorodost
Pokud se pro zábradlí rozhodnete, tak před vámi bude stát výběr vhodného materiálu. Existují spousta nejrůznějších typů, tudíž je jen na vás, abyste zvážili, jaký materiál se vám líbí, a jaký se vám bude hodit ke zbytku interiéru. Jaké materiály jsou aktuálně v kurzu?

Nerez – Nerez vás nadchne zejména svou jednoduchostí, když se budeme bavit o údržbě, stačí jej pouze přetřít vlhkým hadříkem, a je to.
Sklo – Skleněná zábradlí vynikají svým čistým vzhledem, kdy působí skutečně luxusně a nadčasově, jejich údržba je opět velmi snadná. Navíc vypadají skvěle spolu v kombinaci s dalšími materiálem, nejčastěji dřevem.
Dřevo – Dřevěná provedení jsou často realizována spolu v kombinaci se sklem či nerezem, kdy se samotné dřevo využívá při výrobě madel, a druhý materiál následně jako výplň.
detail schodů
Různé ceny a doby dodání
Jednotlivá zábradlí se od sebe liší také dalšími podstatnými parametry, jako je například cena nebo doba dodání. Existují samozřejmě levnější a dražší varianty, proto je dobré sdělit architektovi své konkrétní představy nejenom, co se týká vzhledu, ale také co se týká právě finální ceny. Dále se liší délka výroby. Ať už se však rozhodnete pro jakýkoliv materiál, nemělo by to trvat déle než dva měsíce. Ty nejjednodušší kousky se mnohdy vyrobí dokonce už za dva týdny.