Výjimečná zábava i pro váš volný den

Těšíte se z každého volného dne ještě předtím, než vůbec začne? V takovém případě je dobré si ho naplánovat a dostat se do stádia, kdy si ho naplno užijete. Aby váš den nebyl stejný jako všechny, ale opravdu výjimečný, dopřejte si velkou porci zábavy při hře, jakou je laser game Lazerfun – v současnosti nejvíce oblíbená hra vůbec.
Můžou se jí zúčastnit hráči od 15 let a je tedy vhodná i pro narozeninové oslavy dětí. Čím více lidí přesvědčíte o tom, aby s vámi tuto hru vyzkoušelo, tím se vám i samotný vstup značně finančně vyplatí. A samozřejmě i platí, že větší počet lidí má na svědomí větší porci zábavy a lepší možnosti k tomu, užít si hru naplno.

billboard-left(1)

Co musíte vědět ještě předtím, než přijdete?

Je nutné si čas a den rezervovat předem.Je to z toho důvodu, aby byla aréna k dispozici pouze vašemu týmu. Můžete si vybírat ze dvou arén a až z 11 her různého zaměření. Na každou hru dostanete laserovou vestu, která zachytí každý zásah, ale i laserovou zbraň, která vám neublíží a manipulace s ní je naprosto jednoduchá.
Vítězem hry je ten, kdo bude mít nejnižší počet zásahů nebo bude jeho vesta jako jediná aktivní.

Darujte voucher

Dárek, který bude představovat zážitek, potěší každého ve vašem okolí. Pokud se rozhodnete někoho z vašich nejbližších potěšit právě hrou, jakou je laser game, buďte si jistí, že vás o tento okamžik nepřipraví, ale naopak vezme do party jako člena týmu.
Uvidíte, že se trefíte do gusta každému, kdo neztrácí chuť k tomu, hledat nové zážitky a hrát si jako v jeho dětství.

Aztec (12)

Postavte se z gauče a vyrazte za adrenalinem

Nebuďte vyhlášeným domácím povalečem, ale dopřejte si tolik zábavy, kolik jenom chcete i díky tomu, že nepřestanete vyhledávat místa, kde vám bude adrenalin kolovat v žilách. Hra je vhodná pro všechny věkové kategorie, pohlaví, kamarády, ale i kolegy z vašeho zaměstnání. Užít si ji můžete několikrát po sobě a postarat se o zábavní program v době volna všem, kteří se ji rozhodnou prožít s vámi.