Vlastní bydlení

Chcete si pořídit vlastní bydlení? Stále o tom v poslední době přemýšlíte, ale nevěděli jste, kde začít? Zdá se Vám stavba domu náročná? Raději byste se do toho nepouštěli? Víte, že by to trvalo opravdu dlouhou dobu, jenomže Vy už chcete nebo potřebujete bydlet? Řešíte dočasné bydlení na pár let? Víte, že se budete stěhovat a chtěli byste si vzít bydlení pak s sebou? Chcete mít vlastní domeček se zahrádkou, kde se Vám všechno vleze, ale který nebude náročný na energie, proto hledáte malé a útulné bydlení? Všechny tyto otázky mohou mít společné řešení a tím je takzvaný „mobilní dům“.
ohniště v domě, krb je zasazen do obývací místnosti, kolem jsou dekorace
v Tato obydlí jsou hitem posledních několika sezón. Už nevypadají jako staré a šedé budky někde na okraji zahrady. Jsou moderní, elegantní a přepychové. Máte v nich naprosto vše, co k běžnému životu potřebujete a navíc v nich můžete bydlet po celý rok. Opravdu 12 měsíců v roce. Vše doladí luxusní kuchyně, kterou jste si vždy přáli, hezčí než v obyčejném bytě. Za cenu jedné garsonky v panelovém objektu můžete mít celý vlastní dům. To už je na zvážení nemyslíte?
snídaně v posteli, jablko, džus, pečivo, ovoce v miskách a za tím postel a polštář

Útulný domo v létě i v zimě

Mobilní dřevostavby celoročně zateplené fungují naprosto dokonale. Nemusíte se obávat zimy nebo chladu v zimních měsících. Zateplení je profesionální a to nejlepší, které existuje. Díky tlusté vrstvě zateplení, kterou při výrobě opravdu nešetříme, se vůbec nemusíte obývat bydlet v podobném domě i přes zimu. Navíc dřevostavba má hned několik dalších výhod. Nepropouští tolik tepla už jenom z principu, protože dřevo nám vždy dává pocit hřejivosti. Vypadá přírodně, můžete ji zasadit do jakéhokoliv prostředí ať už na vesnici, k okraji lesa nebo i do moderního města a navíc může být objekt postaven za co nejkratší možnou dobu, oproti stavbě zděného typu nebo jakékoliv jiného panelového typu, betonového či jiného typu.
v Obecně objekty stavěné na této bázi mají vysokou tepelnou izolaci. Což znamená, že mají nízkou spotřebu energie na vytápění. Zdroj vytápění si přitom můžete určit. A v neposlední řadě můžeme zmínit výhodu, že se objekty dají přemístit.