Unikněte všedním dnům a těšte se na skutečné zážitky!

Napadlo vás někdy, že byste své všední dny, které plynou k uzoufání pořád dokola stejně, mohli zpestřit nějakým zajímavým zážitkem? Ale ano, jistě už jste někdy na něco podobného mysleli, jen jste doposud nevěděli, co by to mělo být a kam byste se mohli za takovým osvěžením vypravit. V tom případě zabruste na webové stránky únikové hry ve vašem městě https://www.enigmaescape.cz/ a po rezervaci termínu vyrazte do únikové místnosti, kde budete moci utéci před starostmi či nudou všedních dnů.

bludiště

Co tam na vás čeká? Pořádná porce dobrodružství, na které jen tak nezapomenete! Budete luštit záhady, hledat skryté kódy k zámkům a objevovat tajemné předměty, které vás v řešení vašeho úkolu dostanou zase o kus dál. A především se budete muset v časovém limitu dostat z uzavřené místnosti, a přitom se bez všech potřebných indicií neobejdete.
Hra je určena pro dva až pět hráčů a záleží jen na vás, kolik lidí to bude, a koho konkrétně vezmete s sebou do hry. Ať už to bude vaše rodina, přátelé, kolegové z práce anebo klidně i náhodní kolemjdoucí, tak jisté je, že se při této hře rozhodně nudit nebudete, a ještě dlouho budete na tyto zážitky vzpomínat.

Jedná se tedy o dokonalou a osvědčenou vzpruhu, pokud máte za sebou špatný den, anebo klidně i celý měsíc, pokud se nudíte anebo pokud chcete vyzkoušet něco nevšedního, co vám do žil zase jednou vlije adrenalin.
Vždyť čím je člověk starší, tím hlouběji zapadá do bahna všedních dnů, které se opakují pořád dokola v týž podobě, takže malé zpestření a trocha toho vzrušení vám jistě jen prospěje.

šachy

Navíc brzy zjistíte, že jde o příležitost, jak darovat opravdu nevšední dárek, protože pokud někomu zakoupíte dárkový poukaz na tuto hru, tak na takový zážitek hned tak nezapomene.

Stejně jako vy, tím spíše, když jej bude sdílet s lidmi, na kterých vám záleží, ať už je to kdokoli.