Tužky – spolehlivá reklama za pár korun

Chcete si udělat reklamu? Toužíte po tom, aby si vás lidé vryli do paměti? A zároveň nechcete za svou propagaci vydat příliš mnoho peněz?
V tom případě udělejte chytrý kompromis – pořiďte si levné reklamní předměty, které budou mít vaši zákazníci stále na očích. Vždyť k tomu, abyste o sobě dali vědět, nepotřebujete celé jmění! Brzy zjistíte, že i reklama se dá dělat levně.
K dobře dostupným, finančně příznivým a mezi lidmi velice oblíbeným propagačním předmětům patří psací potřeby. Je to dáno jednoduše tím, že podobné pomocníky potřebuje pravidelně každý z nás. Jakmile nastoupíte do školy, tak už se bez nich po celý život neobejdete. Neustále je potřeba mít po ruce kousek papíru a tužku, kterou si informace poznamenáte. A pokud patříte k fanouškům moderních technologií, tak vám takové psací potřeby rovněž přijdou vhod – třeba touch pen, který chytře kombinuje dotykový hrot a propisku v jednom.barevné tužky na stole
Navíc, nabídka psacích potřeb je tak široká, že si z ní spolehlivě vybere naprosto každý, a stále můžete být originální. I ty nejlevnější reklamní tužky můžete volit z desítek zajímavých kombinací.
K dispozici jsou vám klasické tužky i barevné pastelky. Můžete volit tužky s přírodním i barevným povrchem, tužky ořezané anebo naopak opatřené gumou, takové, které mají klasickou anebo poloviční délku. Zkrátka je z čeho vybírat!
A pokud by vás více oslovovaly propisky, zde je výběr ještě širší – v nabídce materiálů je plast, kov, i ušlechtilá značková pera. Rostoucí popularitě se těší psací potřeby zhotovené z recyklovaného papíru a kukuřičného škrobu.tužka s gumou, notes
Zajímá vás především cena? Ta se pohybuje již od neuvěřitelných necelých dvou korun za kus!
A každou z psacích potřeb z této bohaté nabídky je možné opatřit logem vaší firmy, takže o vás vaši zákazníci budou vědět pokaždé, když vezmou svou tužku do ruky.