Řešení přímo ideální


Nejednou se to může stát. A může se to klidně stát i vám. Zajedete si někam autem, trochu ‚se zapomenete‘ a najednou zjistíte, že potřebujete autem zaparkovaným poblíž nutně dojet někam jinam, jenže vám to nulová tolerance alkoholu za volantem neumožňuje.spící opilec.jpg
A co teď? Riskovat nejeden problém, který může nastat, a do auta nasednout a vyjet? Nebo tu nechat auto odstavené a pak mít problémy s tím, že toto není k dispozici tam, kde byste ho měli mít, protože tu zůstane stát samotné?
Jistě, obojí je teoreticky možné. Ale ani jedno z právě nabídnutých řešení není správné. Každé člověku nějak zkomplikuje život. A to rozhodně není žádoucí. Zejména pokud přinejmenším v Praze existuje ještě třetí možnost řešení.
V naší metropoli můžete v případě, že se ocitnete v podobné situaci, využít drink taxi Praha Convoy.cz. Což zní poněkud cizokrajně, ale vězte, že na tom nic zase až tak nečekaného a převratného není.
Jedná se totiž vlastně ve své podstatě o trochu atypickou taxislužbu, lišící se od klasické konkurence tím, že pro zákazníka s odstaveným autem nepřijede jeden řidič, ale rovnou řidiči dva. Jeden z nich nastoupí do zákazníkova vozu a tohoto i s tímto odveze na místo určení, zatímco ten druhý jede za nimi, v cíli svého kolegu opět naloží a je to.plné skleničky.jpg
Podnapilému řidiči tak stačí jenom zavolat na příslušný dispečink a má po starostech. V cíli je jak on, tak i jeho vůz v pořádku, a to za cenu, jež je adekvátní odvedené službě a jež ani nikoho nemile nepřekvapí, protože odpovídá ceníku a nikdo tak nemůže být vzat na hůl.
A tak si může v metropoli každý dojet tam, kam je mu libo. A když se mu do cesty připlete alkohol, nemusí se mu stůj co stůj vzpouzet, nemusí odmítat to, co je mu nabízeno. Protože i pak dojede do cíle své cesty bez úhony.
Což je také hlavním důvodem pro existenci podobné firmy. Jež – jak znám našince – nebude mít o práci nikdy nouzi.