Pustíme k Vám více světla

Předvánoční úklid máte jistě za sebou, ale řada domácností a firem jej nechává až na období ledna a února, kdy je více klidu a také méně zákazníků v obchodech. To je právě ten správný čas pustit se do velkého úklidu, který obnáší nejenom čištění koberců, nábytku, ale i oken a v případě firem také výloh. Okna většina domácností zvládá svépomocí, i když často za cenu ztraceného víkendu, nebo pár dnů dovolené. Co ale dělat v případě, kdy tuto práci prostě z časových, nebo zdravotních důvodů nemůžete udělat? Řešení přinášíkteré vás zbaví spousty starostí nejenom s čistotou oken, ale v podstatě celé domácnosti od podlahy až po střechu.
Cukrářka vystavující za výlohu zákusky
Týká se to také obchodů, restaurací a kanceláří s výlohami a zrcadlovými plochami, jimž naše školené zaměstnankyně dodají ten správný lesk. Výloha je určitou vizitkou každého obchodníka a zboží, které je vystaveno za ušmudlaným sklem příliš ke koupi neláká. Mnozí majitelé, nebo provozovatelé různých prostor si často ani tuto smutnou skutečnost neuvědomují, protože se u nich projevuje takzvaná “provozní slepota”, tedy skutečnost, kdy přestávají v provozních prostorách vnímat určité nedostatky. A přitom stačí jen málo. Oslovit spolehlivé odborníky, kteří si s okny, či výlohami poradí hravě a v krátkém čase. Naše úklidové služby poskytujeme klientům v Praze a jejím okolí. Neváhejte nás kdykoliv kontaktovat prostřednictvím údajů uvedených na našich internetových stránkách. Cena se vždy odvíjí od určitého druhu požadavku.
Řada židlí v baru postavených před oknem-výlohou
Jsme pojištěni proti případným škodám až do výše deseti milionů, pracujeme rychle a efektivně. Přenechte velký úklid a čištění oken, či výloh nám. Je to obor, ve kterém máme skutečně dlouholeté zkušenosti a mnoho spokojených zákazníků, kteří naše služby využívají opakovaně. Za nás mluví kvalitně provedený úklid!