Pochlubte se Vaším hobby a vydělejte na své šikovnosti!

Když je někdo zručný, může relaxovat například tím, že něco vyrábí. Výrobky vytvořené s láskou a citem, jsou velmi žádané. Pro šikovné nadšence přišla na svět stránka Fler, která podporuje lidi, kteří si svým hobby chtějí vydělat. Jak celý obchod funguje a jak se na stránce zaregistrovat? Pro více informací čtěte dál a zvažte možnost sdílení svého hobby na internetu s ostatními.
vlna na pletení

Registrace na Fler.cz

Tak jako u všech registrací, které jste provedli, i tady musíte uvést své jméno, kontakt a věk. Věk se uvádí kvůli tomu, že na stránce nemohou působit prodejci mladší osmnáct let. Pokud dokončíte registraci, bude Vám vytvořen profil, kam pomocí jednoduchého ,,přidat” vkládáte vlastnoručně vyrobené předměty. Vždy přidáváte fotku výrobku z více úhlů, přidává se jednoduchý popis Vám nabízené věci. Nezapomeňte uvést cenu. Nutno říci, že ceny na Fler.cz nejsou nijak vysoké. Rozhodně si nemyslete, že byste mohli věci prodávat za přemrštěné ceny. Na druhou stranu je toto výhoda pro možné kupující, jelikož seženou originální kousky za atraktivní ceny!
pletení

Prodej na Fler.cz

Upomínka na to, že si někdo přidal Váš předmět do oblíbených, Vám přijde úplně stejně jako na Vinted.cz. Pokud se najde vážný zájemce o Vaše výrobky, kontaktuje Vás přes rezervační systém, který Vám dá vědět, zda si zájemce opravdu od Vás chce věc koupit. Na Fler.cz existuje i určitý systém hodnocení prodejců a kupujících, který se logicky odvíjí od toho, jak moc sympatický Vám prodej byl. Existuje také černá listina, které uvidíte různé problémové a nedůvěřivé uživatele této stránky.
 
Přesvědčili jsme Vás naším článkem? Začnete své hobby sdílet i s ostatními? Nikdy nevíte, kdy se Vaše výrobky stanou známými a oblíbenými a nakonec si začnete vydělávat něčím, co Vás baví a naplňuje! A to je sen přeci každého z nás.