Odstěhujeme malou i velkou firmu

My jsme stěhovací firma s dlouholetou tradicí, a jsme schopni poskytnout ryzekvalitní služby za bezkonkurenční ceny! Víme, jak moc složité je přestěhovat celou firmu, veškeré kancelářské vybavení a techniku. Avšak pro nás je taková práce doslova rutinou, a proto jsme připraveni na každou situaci, i případnou komplikaci, která by mohla během akce nastat. Nezáleží, zdali potřebujete naše služby v Praze nebo v jiné části České republiky, vše záleží pouze na domluvě.
Zkuste naši službu stěhování firem Praha odnesto.cz,jelikož kromě individuálního přístupu zajistíme i mnoho dalšího. Například Vám nabídneme bezplatnou prohlídku zástupcem naší firmy, který zhodnotí situaci, a následně Vám zpracujeme cenovou nabídku. obývací pokoj.jpgDále zajišťujeme dovoz obalového materiálu, ať už se jedná o krabice, folie nebo například lepicí pásky. Domluvíme se společně na potřebném množství a následně obalové materiály doručíme v domluvený termín. Pokud budete mít zájem, náš pracovník Vám v jednoduchosti vysvětlí, jak s kterým obalovým materiálem zacházet.
Víme, že v kancelářích se často nachází drahá technika a vybavení, a proto si dáváme záležet na pečlivém zabalení všech počítačů, monitorů, tiskáren a dalších druhů IT techniky. Kromě jiného máme zkušenosti i s těžkými břemeny, a není tedy problém odstěhovat velké kopírky, atp. Během manipulace je technika pod neustálým dohledem.ruční vozík.jpg

Kompletní služby od A do Z

Chápeme, že je nutné, aby nebyla narušena činnost firmy během přesunu na novou adresu, a proto nabízíme naše služby i o víkendech a o státních svátcích. Dalším pozitivem je také to, že naši pracovníci zvládnou hravě a především odborně demontovat velké kusy nábytku, které by nebylo možné odstěhovat vcelku. Následně samozřejmě provedou také montáž na místě určení.
Pokud budeme stěhovat šanony či další dokumenty, přehledně je připravíme do označených krabic, aby následné vybalování bylo co nejjednodušší. Pokud se bude jednat o přesun velké firmy, vypracujeme společně s Vámi plán rozmístění nových pracovních míst.