Obočí, rám obličeje!

Představili jste si někdy obličej bez obočí? Vypadalo by to o hrozně divně. Obočí tvoří totiž takový rám obličeje, podobně jako je tomu u obrázku, když má nevzhledný rámeček, celkově působí nehezky.
Z tohoto důvodu, je péče o něj naprosto nezbytná. Nezáleží na tom kolik odstínů rtěnek, tužek na oči, očních stínů a řasenek budete mít. Je jedno zda se jedná o nejdražší odstíny nebo levné vzorky z drogerie, pokud nebudete mít upravené obočí, tohle vše bude k ničemu, to prostě ničím spravit nelze. Bohužel ne každý z nás má štěstí na krásné obočí od přírody a tak budete muset přírodě trochu pomoci.přírodní obočí
Podpora růstu
Ne každému roste hojné obočí, z kterého by se tvar mohl udělat. Cestou je sérum na podporu růstu Pulo, je vyrobeno z rostlinných látek a vhodné i pro velmi citlivé oči. Potom už s obočím budete moci dělat divy.
Barvení
Kdo nemá problém s růstem, může mít problém s velice světlou barvou obočí, chloupků je sice dost, ale nejsou prostě vidět. Shlédněte kosmetické služby ve vašem okolí a určitě někdo bude nabízet právě barvení obočí, tak aby se zvýraznilo, ale zase s ohledem na to jaký jste jinak typ. Například blondýnce s velmi světlou pokožkou by nelichotilo nechat si nabarvit obočí čistě na černo, ale nějakým světlejším odstínem.
Malování
Tato kapitola je velmi sporná, na zvýraznění obočí můžete samozřejmě použít tužku na obočí, problém je v tom, že spousta žen to neumí a občas to spíš dopadá tragicky. V žádném případě si obočí jakkoliv neodstraňte úplně a místo něj nedokreslujte černou čáru, budete působit v nejlepším případě jako děsivý klaun.
Permanentní makeup
Jestli chcete mít pokoj, nechte si udělat permanentní makeup. Touto technikou vám vznikne krásné obočí, kterého tvar nakreslí přímo kosmetička. Nebojte se, bude to vypadat přirozeně a nebude modrat ani červenat.¨žena s upraveným obočím
Pravidelná úprava
U všeho včetně permanentu je nutná pravidelná úprava. Bez toho to nejde. Vytrhávejte opatrně pinzetou, nikoliv holit žiletkou. Pokud vám to moc nejde, obraťte se na odbornice v salonech, jistě vám s touto službou rády vypomohou.