Nebyl by to váš vysněný domov?

Ne každý má svůj dům nebo byt, kterému může říkat domov. Příčin, proč tomu tak je, může být celá řada. Nejznámějším důvodem, proč lidé nebydlí v něčem, co by bylo možné za domov považovat, jsou peníze, kterých je na pořízení si nemovitosti zapotřebí věru nemálo, nejednou více, než si jeden může dovolit.
bílý mobilní dům
Ovšem problémů, které pořízení si domova brání, je povícero.
Co má člověk dělat třeba tehdy, když je nucen co chvíli měnit zaměstnání, a to nejenom firmu, ale rovnou i město či dokonce okres a kraj? Neustálé shánění nové a prodávání staré nemovitosti zabírá moře času a stojí moře sil, stěhování jakbysmet, a logicky i toto není zrovna levná záležitost.
Co když takový člověk sice na jednom místě zůstat může, jenže na něm prostě nedokáže vydržet? Nastěhuje se někam a oka nezamhouří pro vřískání dětí od vedle. Přestěhuje se, ale noví sousedé jsou mrzouti, kteří mu tropí jeden naschvál za druhým, přestěhuje se znovu a zjistí, že má nový domov třeba skryté stavební vady, že se tam nejednou nedá přičiněním nedaleké továrny dýchat, že je škola pro děti moc daleko,…
žabičky u karavanu
Takových problémů může člověk jenom zažít! Než najde to, co lze považovat za domov. Než najde… třeba řešení v podobě mobilního domu. Tedy než najde .
Takový mobilheim alias mobilní dům může být nejednou to doslova nejlepší řešení. Protože tento typ domu řeší vlastně všechny výše zmiňované problémy, jež mohou nastat, a určitě nejenom ty.
Jenom si to vezměte. Na rozdíl od klasické nemovitosti to není ani zdaleka tak finančně náročná záležitost, takový si lze koupit daleko levněji, a i následné bydlení v něm je o poznání levnější než v tradiční budově, aniž by to automaticky muselo znamenat uskrovňování se.
Takový mobilheim je vesměs krásný, moderní a vkusný, může být zateplený i upravený přesně na míru podle přání svého uživatele a tudíž obyvatelný i celoročně. Takový dům si lze nechat převézt kamkoliv, čímž odpadají neřešitelné problémy se sousedy i stěhováním, snadná je údržba a případné opravy a rekonstrukce.
mobilní dům na poušti
A konec konců… Konec konců si v takovém domě může majitel připadat i jako chytrá horákyně. Protože s ním může i zdánlivě nemožné. Tedy odjet na dovolenou do dalekých krajů a zároveň zůstat o dovolené doma.