Nebankovní americká hypotéka pro všechny, kteří se nebojí snít

Nebankovní americká hypotéka je tou nejlepší nabídkou, na jakou můžete narazit. To platí především v případě, že máte nějaké nestandardní plány. Třeba už jen v tom, jak chcete s půjčkou naložit.

Velmi obvyklé jsou půjčky na bydlení, takovou půjčku seženete raz dva. Ovšem půjček, které by měly nějaký možný jiný účel využití peněz, je na finančním trhu pomálu. Tím spíše, pokud si děláte naděje na vysokou sumu peněz.
australské dolary

Jestliže v hlavě nosíte opravdu jedinečný nápad, třeba na to, jak pokořit světový rekord a nemáte po ruce vstřícné sponzory, pak pro vás může být opravdu oříšek, najít půjčku, kterou byste k takovému účelu mohli využít.

Ne tak, pokud jde o nebankovní americkou hypotéku.

Je jiná, vstřícná a jedinečná!

Americká hypotéka se vyznačuje tím, že je bezúčelová. A právě tato skutečnost je její velkou chloubou. Jestliže chcete vyrazit na luxusní dovolenou, objet svět na invalidním vozíku anebo splatit staré dluhy, pak je to ta nejlepší volba. A to platí také u miliónu jiných příležitostí. A konec konců vám nic nebrání ani v tom, abyste i tuto půjčku využili na financování bydlení.

Je bezúčelová a nebude vás nadbytečně omezovat ani tím, že byste museli dokazovat, jak jste s penězi naložili. To, co s penězi uděláte je čistě a jen vaše věc. Takže se zároveň jedná o půjčku, která maximálně chrání vaše soukromí.
drobné rubly na prádelní šňůře

Jediná podmínka – dostatečné ručení

Možná i vás napadne, že takový typ půjčky je sice velmi výhodný pro dlužníka, ale poměrně rizikový pro věřitele. Ano, je to tak. A proto zde existuje jedna zásadní podmínka, kterou musíte naplnit, abyste půjčku získali – jde o ručení nemovitostí.

Je nezbytné, abyste za půjčku zvolili takovou záruku, která má dostatečnou hodnotu pro případ, že byste se dostali do finančních potíží a věřitel by tak musel celou věc řešit tím, že vzniklou škodu nahradí výdělkem z prodeje vaší nemovitosti.