Lesklá černá klasika nebo džínová varianta?

Která žena přišla do společnosti jako první s malou kabelkou, které se pro její tvar říká „psaníčko“, už se asi nikdy přesně nedozvíme. Možná, že tento trvalý módní trend má „na svědomí“ slavná markýza de Pompadour, která byla milenkou francouzského krále Ludvíka XV.kabelka psaníčko

  • Její kabelka pompadurka sice vypadá trochu odlišně a stále se ve svém původním tvaru drží na výsluní, ale třeba to byl jen impulz.
  • Dámy prostě najednou zjistily, že je docela dobré mít některé věci po ruce bez toho, že by je musely schovávat složitě do výstřihů nebo za podvazky.
    • A pak už nestálo nic v cestě módním návrhářům, aby naplno rozhýbaly svou fantazii.
    • Což platí do dnešních dob.

Kabelka psaníčko Prima obchod má mnoho designových úprav. A vybrat si mezi nimi mohou dámy opravdu každého věku a na každou příležitost. Ke klasice bezesporu patří malé černé psaníčko v lesklé povrchové úpravě. Dalo by se říci, že tímto výběrem žena rozhodně nic nezkazí. Pokud má možnost volby mladá slečna, pak by to ale chtělo něco veselejšího.

Mini kabelka na všední den i ve svátek

Tento typ kabelky rozhodně není na ústupu a do svého „módního důchodu“ se ještě zdaleka nechystá. Svědčí o tom, fakt, že už tato mini kabelka dávno opustila pouze divadelní sály a společenské akce a vydala se i do všedních ulic.

  • Jestliže si kabelku – psaníčko oblíbíte, nemusíte se jí vzdávat vlastně nikdy.

psaníčko kabelka

Mnoho možností výběru

Při výběru se rozhodně nedržte zpátky – každá příležitost může mít jinou podobu vaší mini kabelky. Jednou z variant pro všední den je například psaníčko ušité z riflové látky. Vypadá velice vkusně a bude ozdobou a doplňkem každé ženy, která chce jít stále s dobou a být v každé situaci elegantní.

  • Moderní i klasická psaníčka https://www.oazakabelek.cz/Psanicka-1 jsou v tolika barevných, materiálových i velikostních variantách, že je v podstatě možné mít na každý den jiné a vždy bude naprosto originální.