Když péče nestačí

Ano, je to tak, někdy i při sebelepší péči, prostě dojde k problému, který znamená život bez chrupu, s umělou nasazovací náhradou, nebo bez části chrupu. Člověk, který byl zvyklý na určitý standard, najednou zjišťuje, že protéza je nevyhovující a nekomfortní řešení, s řadou problémů, které sebou přináší. To samé platí i o takzvaných můstcích, kdy je potřeba doplnit mezeru například po vytrženém zubu. Můstek sebou přináší i nevýhody v podobě obroušení a částečného znehodnocení okolních zubů. Ovšem ne vždy je ho možné instalovat.
kompletní zubní péče
V případě, že právě tyto okolní podpůrné zuby nejsou v kondici, není možné ani toto řešení vzniklé situace. Ovšem díky inovativním špičkovým medicínským technikám nemusíme zoufat! Vždy existuje řešení, které si poradí ve velmi komplikovaných případech. Jedná se o zavedení malé titanové části do dásně, na kterou je potom připevněn sklokeramický zub. Je to dokonalá metoda, která se většinou provádí v lokální anestézii, takže je bezbolestná, rychlá a hlavně dlouhotrvající.
implantát jako inovativní řešení

Pokud vás zajímá, na koho se v případě potřeby a zájmu obrátit, máme pro všechny jednoznačný tip! Profesionální praxe a zubní implantáty liberec jsou každému plně k dispozici! Objednejte se k počáteční konzultaci. Společně určitě dojdeme k rozumnému závěru, který vám pomůže zase znovu rozzářit úsměv. Navrhneme řešení, seznámíme pacienta s postupy, seznámíme ho podrobně se samotným zákrokem a ve finále poskytneme i poradenství v celkové péči o chrup. Jsme špičkové zařízení, které vyhledávají jen ti nejnáročnější. Vědí totiž, že zde o ně bude vždy a za všech okolností dokonale postaráno! Další velkou a nespornou výhodou je, že používáme implantáty světoznámé značky. Zaručujeme tak našim zákazníkům kvalitní a špičkový servis, co se jejich zdraví týká! Nenechte se zbytečně paralyzovat zubní náhradou, vsaďte na moderní technologie a usnadněte si život!