Každá žena ji chce mít

Co je snem každé ženy? Co milují ženy nejvíc na světě? Je to muž gentleman, co nosí květiny každý den v roce a dokáže svou lásku vyjádřit tisíci způsoby? Ne. Snem každé ženy je den plný nákupů. Ať už se jedná o malou holčičku, dámu ve středním věku nebo osmdesátiletou babičku. Vše spojuje láska k novým kouskům ve skříni, možnosti zkoušet různorodé oblečení a šahat na rozporuplné materiály. Tato láska je v nás hluboce zakořeněna. A ta, která tvrdí, že nenakupuje ráda, lže anebo nemá dost financí. A právě proto můžeme být rádi, že žijeme v moderním světě financí, který přináší kreditní karty. Takovou šikovnou věcičku si může obstarat kdokoliv, komu již bylo osmnáct let a má trvalý příjem. Vyřízení probíhá osobně v bance a je hotové za chviličku. A mezi jednu takovou speciální kartu, určenou především pro ženy, je Lady karta od Komerční banky.
platba přes terminál

Lady Karta

Jedná se o kreditní kartu, která má vlastnosti klasické platební karty, ale i nějaké ty bonusy navíc. Karta padne do ruky jak ulitá. Kreditka, jak se jí slangově říká, má nastaven limit na úvěr 10000kč až 250000kč bez zajištění. Do 30000kč navíc lze čerpat finance bez doložení příjmů. Možnost platit kdekoliv. V tuzemsku i zahraničí. A to se vyplatí. Navíc Lady karta přináší:

Slevy do široké sítě obchodů platné na tři měsíce

Dvakrát ročně vám ve schránce přistane exkluzivní katalog s luxusními nabídkami, jeho elektronickou verzi máte neustále k dispozici na oficiálních stránkách Komerční banky u daného produktu

Pojištění kabelky proti krádeži

Pojištění i doručení zboží, při nákupu přes internet

Garantuje nejnižší cenu produktu, který si kupujete (banka vám vrátí peníze, pokud najdete lepší cenu, proplatí rozdíl od 200-20000kč) a prodlužuje záruční dobu
nákupní taška

Disponuje asistenčními službami Home Assistance a Lifestyle

Nespornou výhodou karty je její 45 dnů dlouhé trvající bezúročné období a 1% z nákupu na váš penzijní účet vedený u stejné bankovní instituce. Chcete-li mít kartu zcela zdarma, stačí jednoduše s ní zaplatit hodnotu min. 3000kč.

Takovou chytrou věc musí mít své místo v každé peněžence.