Je rozdíl, zda s Mírou, nebo s mírou

Víte, je to sporné. Když to vezmeme od začátku, z čeho se vyrábějí léky? Základem pro jejich výrobu jsou léčivé byliny a extrakty z nich. Vyvstává tu otázka, zda marihuana je ze všech těch bylin také tak závažná droga, která může negativně ovlivňovat lidský organismus.

Ano, může. Ale to bychom se pak museli bát, například i máku, který běžně konzumujeme. Vždycky totiž záleží na množství a dalších okolnostech, jako je sběr, nebo úprava.

Je to samozřejmě úvaha pro chemiky, ale i laikové vědí, že když se do experimentování s užíváním drog pustíte s Mírou, kdy se pomocí jointu dostanete jen do dobré nálady, nebo s mírou, kdy objevíte skutečně léčivé účinky této rostliny.

Co je vlastně zač ta marihuana?

Usušením listů a samičích květů této rostliny vznikne produkt, ve kterém je nejvíce oněch látek, které mohou nejen škodit, ale také pomáhat. A to, že rostlina pochází z Indie, už vědí snad všichni.
Tento vzniklý produkt se může

· kouřit,
· pít,
· jíst,
· žvýkat,
· nebo mazat v podobě mastí na postižená místa.

Máte-li jasný úsudek, vypěstujte si lék pro své účely.

Marihuana semena má stejně, jako každá jiná rostlina. Najít si ta správná a vypěstovat si léčivku pro vlastní potřebu, je spíše vítané, než zavrženíhodné. Jen musíte vědět, která chcete pěstovat, a proč.

Chcete posílit imunitu?
Chcete se zbavit bolestí nohou?
Chcete vyhrát souboj s nespavostí?
Chcete se s chutí konečně najíst?
Chcete zmírnit tlak při zeleném zákalu?
Chcete se zbavit některých nežádoucích projevů kůže?

Pokud toto všechno, a ještě mnohem více chcete, pak si semena marihuany pořiďte a začněte si vyrábět své vlastní léčivé masti, či pokrmy.


Mějte na paměti!
Lidské tělo je vlastně souhrn chemických procesů. To Vám, jako laikovi, řekne snad každý lékař. Pusťte se tedy do vlastních léčivých procesů na bázi úprav marihuany, ale buďte obezřetní, abyste své tělo nepředávkovali. Je to stejné, jako s každým jiným lékem!