Jak vybrat lak na nehty právě pro vás?

Co je ideální manikúra, kterou okouzlíte sebe i okolí? Barevné nehty nejsou krásné jenom na dívčích rukou, ale na ženách všeho věku, pokud je umíte správně vybrat. Najděte si odstín, který lichotí právě vašemu odstínu pleti, a hurá na barvení!
potřeby na manikúru

Porcelánová pleť

–          Neon + neutrální tón
Jedná se o ostrou kombinaci, která sluší dlouhým šlechtěným nehtům. Například ostře růžová a nenápadná nude nebo béžová barva? A co to třeba zkombinovat? Pískovou barvou nalakovat celý nehet a do něj udělat růžové proužky. Nebo tečky jako má beruška na krovkách. Fantazii se zkrátka meze nekladou. Stejně skvěle k sobě půjdou také světlounce starorůžová a vykřičená modrá, určitě tyto kombinace vyzkoušejte!

–          Korálový odstín a bleděmodrá
Jedná se o ideální kombinaci, pokud míříte na podzim někam na jih na pozdní dovolenou. Korálová je elegantní barva a modrá jí dodá trochu té rozvernosti. Ta se v zimních měsících vždycky hodí, nemyslíte?

–          Kombinace oranžové a červené
Jedná se o poměrně netradiční kombinaci, spojit tak pestré barvy, jako jsou rudá a cihlová. V angličtině se tomuto termínu říká „colour blocking“, této kombinaci ostrých barev. Buďte trendy, podzim těmto barvám přeje.
laky se třpitkami

Snědá pleť

–          Tmavě zelená a matná
Jestli vám zbylo opálení z léta, nebojte se tmavých metalízových odstínů. Tmavá zelená a světle šedá budou vypadat jednoduše nádherně.

–          Tmavá švestková a tmavě béžová
Odstíny pro odvážné. Tmavá purpura a světle hnědá barva jsou společensky velmi atraktivní a na rukou vypadají netradičně.

Olivová pleť

–          Kobalt a písek
Přírodní barva světlého nenápadného odstínu, světlejšího, než je vaše kůže, a do toho tmavá modrá – to je nádhera!

–          Mentolový odstín a světle šeříková barva
Neonové tóny jako lesní víla. Okouzlete sebe i své okolí; olivová pokožka těmto tónům doopravdy přeje.