Dekorativními rámečky nic nezkazíte

Máte ho také doma? Elektrikáře tělem i duší? Manžela, který svou prací doslova žije? Manžela, který zabere spoustu místa svými věcičkami, které jsou na první pohled k ničemu! Samé dráty, kabely, zásuvky, vypínače, nějaké plastové nic, o němž nevíte ani to, k čemu je to vlastně dobré. Rozčiluje Vás to? Zvláště tehdy, když se chystáte k zevrubnému úklidu?

zásuvka

Dejte pozor na to, co s těmi krámy uděláte!

I když nepatříte k těm, kteří jsou známí uklízecí úchylkou, určitě se snažíte o udržování běžného standardu čistoty a ladu.

Jenže když narazíte na masu plastových rámečků , do kterých se Vám ani obrázek nevejde, nevyhazujte to! Proboha, jen to ne! To může být pro Vašeho elektrikáře vzácný produkt, kterým Vás chce překvapit! No, vážně! I když to vypadá spíš jen na nějaké krámy, které nejsou úplné, neznamená to, že se nedají poskládat! Ale to umí jen Váš manžel elektrikář! Poskládat je v úžasný doplněk Vašeho bytu! Ano, tak to je.

Spíš se začněte o zálibu svého manžela.

Určitě se Vám vyplatí, když se spíš začnete o svého elektrikáře zajímat, protože najednou zjistíte, že Váš byt zvelebuje i po stránce detailů.

Umíte si představit, jak ony plastové krámy dokážou Vašemu bytu dodat lesk a pocit luxusu? Jen se podívejte zblízka na zásuvky. Víte, z čeho se vlastně taková zásuvka skládá? Zeptejte se svého manžela. On Vám to ukáže. Věděli jste třeba to, že existují krycí rámečky a dekorativní rámečky? Všimli jste si třeba toho, že s každým novým barevným vymalováním místnosti změní dekor i všechny zásuvky? Nevšimli, viďte? To proto, že Váš manžel využije dekorativních rámečků právě podle potřeby čerstvě vymalované místnosti. Jsou tak nenápadné, ale zároveň luxusní, protože naprosto s přehledem zapadají do místnosti. Kdyby tam zůstaly ty staré, určitě byste si všimli, že něco není v pořádku.

zlatá zásuvka

Tak vidíte, že už plastovým dekorativním rámečkům neříkáte plastové krámy! Už víte, že jsou to dost podstatné prostředky ke zvelebení domova!