Darujte radost

Každý rok je to stejné. Obchody a nákupní střediska, již na konci října a někde i dříve, doslova zaplaví široká nabídka vánočních dárků a svátečního zboží. Ale kdo se má v tom množství balíčků a reklam vyznat?
Hlavně muži bývají zděšeni a neví, co komu koupit, a proto odkládají vánoční nákupy doslova na poslední chvíli. A pak často sáhnou po prvním balíčku s kosmetikou, která se namane. Abychom mužům a nejen jim, ulehčili vánoční nakupování, zapátrali jsme a zjistili, co ženy opravdu potěší. Podívejte se na naše vánoční tipy a nechte se jimi inspirovat.

čaj

Pro manželku
Každou ženu vždy potěší kvalitní vůně. Věnujte ji své vyvolené a vychutnejte si její radost.
Gucci Bloom
Gucci Bloomje nová květinová vůně, představená v letošní roce. Oslavuje ženskou rozmanitost, jedinečnost a vitalitu. S novou vůní Gucci Blomsi budete připadat, jako byste se procházeli v zahradě plné rozkvetlých květin. Barevné, divoké a smyslné. Bohatá vůně je skryta do lakovaného retro flaktónů, který připomíná porcelán v barvě pudru.

parfém

Složení vůně:

Hlava:randún
Srdce:přírodní ruberóza
Základ:olej z pupenů jasmínu
Pro maminku
Obdarujte maminku kvalitním čajem a bude vám vděčná. A chvilku pohody, si můžete, s šálkem dobrého nápoje, vychutnat klidně s ní.
Sypaný čaj-Organic Welness BIO Tulsi Indická růže
BIO Tulsi Indická růže je vynikající sypaný čaj s indickou růží, posvátnou Tulsi bazalkou a citronovou trávou. Navozuje pohodu a uvolnění. Čaj krásně voní a chutná příjemně sladce. Jedná se o organický bylinný produkt té nejvyšší kvality, splňující nejpřísnější mezinárodní standardy. Čajová směs neobsahuje konzervační látky, umělá barviva, chemikálie a pesticidy.

svíčka
 
 
Pro kamarádku
Provoněný domov a teplé světlo svíček k Vánocům neodmyslitelně patří. Vyberte kamarádce třeba skořicovou s hřebíčkem a zažijte společně s ní, chvíle sváteční pohody a dokonalé harmonie.
Yankee Candle Cinnamon
Nejoblíbenější design svíček Yankee Candle z USA, je ten se skleněným víčkem. Yankee Cande je vyrobena z těch nejlepších surovin a čistých přírodních vonných výtažků. Svíčka provoní prostor po dobu 110 až 150 hodin stálou a věrnou vůní do posledního záblesku plamínku.