Chemie má působit v plováku

Z velké škály zahradních bazénů jste si jistě vybrali takový, se kterým jste nadmíru spokojeni. Abyste však byli spokojeni i s jeho vodou, kterou není snadné udržet ve stavu, který by odpovídal její kvalitě, musíte vsadit na pomoc chemických přípravků.
Ať už si vyberete ze sortimentu chlorových tablet, bromových tablet nebo těch kyslíkových, umístit jich musíte do jediného příslušenství, které je pro jejich působení určené. Je ním plovák na tablety, a i ten si můžete zakoupit v jakékoliv variantě, kterou nalezete.muž na pláži

..1Plovák s teploměrem

Teploměr na měření vaší teploty vody se vám nepochybně bude hodit v každém ohledu. Díky němu budete vždy vědět, jak se teplota vaší vody postupně mění. Zakoupit si ho jako samostatné příslušenství však nemusíte, pokud ho budete mít zabudovaný ve vašem plováku na tablety.
Ušetříte si díky volbě 2v1 práci s jeho hledáním a rovněž i další péči o váš bazén.

..2Dilatační verze

I když vám do zimní sezóny zbývá ještě několik měsíců, měli byste mít ve vašem vybavení i speciální zimní plovák. Ten se umísťuje do vody v době, kdy slunce vystřídají mrazivé dny a noci.
Jeho úkolem je ochránit vaši bazénovou plachtu tím způsobem, že zabrání tlaku zmrzlé vody působit na stěny vaší nádrže. Dalo by se říct, že je to pomocník, který vám v mnoha ohledech pomůže prodloužit životnost vaší nádrže na maximum.dívka u bazénu

..3Velký nebo malý?

Pokud jste se rozhodli pro koupi menší nádrže, váš výběr chemických tablet se zaměřuje na kategorii „mini“. V takovém případě vám bude stačit plovák menších rozměrů, do kterého vaši chemii umístíte a necháte postupně působit.
V opačném případě, když vlastníte obří nádrž, si neváhejte zakoupit plovák větších rozměrů, do kterého vložíte tablety „maxi“.
Pokud se nepostaráte o to, aby byla vaše voda ošetřena chemickými přípravky, nikdy nedocílíte jejího dokonalého vzhledu.Je však vhodné dbát i na to, kam jich umístíte, aby bylo jejich rozptýlení na ty nejlepší úrovni.
Pamatujte proto, že vždy patří do plováku.