Pořiďte si vlastní střechu nad hlavou!

Přestaňte ostatním závidět, že mohou žít ve vlastním domě a vy musíte bydlet v podnájmu anebo v drahém pronájmu. Ať už toužíte po vlastním domě proto, že se nemůžete vystát s vašimi spolubydlícími, anebo proto, že byste si chtěli zařídit svůj život i byt zcela podle svého, nyní se vám tento sen může splnit. A ani to nemusí trvat dlouho. A především vás to nemusí stát hromadu peněz.
malý domek
To, že si svůj vlastní dům můžete pořídit již za milión korun, je pro mnohé lidi velké překvapení. Přece jen všichni víme, jak jdou ceny nahoru, a tak ceny i těch nejmenších zděných domků začínají někde na třech miliónech. Tato realita se ovšem netýká mobilních staveb, mobilheimů https://www.lavarohouse.cz/.
Nemějte strach, k tomu, abyste žili ve vlastním bytě a nestálo vás to příliš mnoho peněz, se rozhodně nemusíte stěhovat do maringotky. I když vám toto pojmenování může podobné představy asociovat, není tomu tak. Mobilní dům získal své pojmenování podle možnosti pohybu, která je dána tím, že postrádá pevné základy spojené se zemí. Nejedná se tedy o klasickou stavbu, která vyrůstá ze země na místě, které si zvolíte, ani o klasickou dřevostavbu, tak, jak ji známe.
Mobilní domy vznikají od začátku až do konce v areálu výrobce, který vám je po vyhotovení dodá na klíč přesně na místo, jaké si vyberete. Tam jej i odborně usadí.
stříbrná klika, černé dveře
Jak je tedy vidět, tak pořídit si takovou stavbu je nejen velice levné, ale také nenáročné. Vlastně se nebudete muset vůbec o nic starat, dokonce ani kvůli umístění nového domu nebudete muset obíhat úřady. Stavby, které nejsou spojené se zemí, totiž nepotřebují povolení, i když je možné je dodatečně zkolaudovat.
Jestliže se obáváte, aby se do takové stavby vešlo vše potřebné, tak nemusíte mít strach. Jestliže jste doposud žili v menším bytě, tak se vlastně nic nezmění. Dispozice, vybavení a podlahová plocha budou podobné. Jen vám to vše bude říkat pane.