Jak se trefit do vkusu vašeho muže

Primárně si položte otázku: „Jaký je vlastně ten váš pán tvorstva?“ Nejedná se prvoplánově o výčet jeho vlastností, stačí jen vědět, co miluje.
Takovou trefou do pěkného dárku mohou být například pánské hodinky. Většinou narazíte při jejich výběru na dvě základní linie: elegantní a sportovní.
Se základní orientací vám mohou pomoci tři slova:
černé hodinky

vstyl
vhobby
vsexappeal

Tak se aspoň neztratíte v záplavě značek hned na začátku.
U italských výrobců čekejte především módní ikony, které jdou jednoznačně s dobou. Pro ně takové hodinky představují doplněk, který doladí celkový model vaší drahé polovičky a rozhodně tak nebude vypadat lacině. Tomuto luxusnímu vzhledu propadla již řada mužů. Takové modely se hodí především k elegantní košili nebo skvěle padnoucímu obleku. Představujeme vám hladké linie, skvělý design a prudkou eleganci. Rádi je budou nosit sportovci nebo i vyznavači tzv. casual stylu. Uspokojí však také snadno extravagantní samce, kteří milují neotřelý design a nebojí se experimentovat.

Kvalitu rozhodně podtrhnou materiály jako je ocel a kůže.
Anebo můžete zavítat do exotického Japonska, které se pyšní také řadou krásných modelů https://www.centrumhodinek.cz/casio. Určitě se vám bude líbit profesionální zpracování, které je zejména u českých zákazníků stále více oblíbené.

Myslete především na to, že pro vašeho manžela jsou takové hodinky hlavně technickou hračkou a vymožeností, která má být nejen stylová, ale i praktická. Uvědomte si, že je bude na ruce nosit denně. Velmi oblíbené jsou ocelové pásky, které jsou především na poli módy jasnou stálicí. Můžete nakupovat také natolik kvalitní provedení, které je voděodolné. Pokud se vám zdá příliš těžká, pak vám skvěle poslouží jako náhrada titan. Jedná se o lehký a zároveň pevný materiál, o který je ale třeba se náležitě starat. Přitom hitem posledních let jsou bílé pryžové pásky. Pokud je nebudete vystavovat prašnému prostředí a extrémním možnostem zašpinění, pak vám vydrží skutečně velmi dlouho.

modré hodinky

Posledním aspektem nákupu je velikost, která je také velmi podstatná. Buď zvolíte masivní design anebo menší model, který bude přesto vypadat naprosto skvěle.